29 лютого виходить в ефір серіал "Війна за незалежність"

Опубліковано: 27 лют. 2020 р.

29 лютого 2020 року, о 20:30 в ефірі телеканала Прямий стартує документальний серіал "Війна за незалежність" авторства ветерана Юрія Руденка.

День за днем, від захоплення Криму, російсько українське протистояння є задокументованим та зафільмованим тисячами журналістів та безпосередніх учасників подій.

І саме тому 90% відеоряду серіалу - це автентичне відео "з місця подій", воно ілюструє "як це все було насправді".

Автор серіалуЮрій Руденко пише на сторінці Фейсбук: "Скажу вам чесно: певною мірою "Війна..." є своєрідним "розширеним та поглибленим рімейком" серіалу История войны ... (З іншого боку, як не стрибай - історію не перепишеш, поки живі її безпосередні творці. Наша мета - якраз історії збереження.

Мало того: процес відновлення хронології війни та уточнення деяких нюансів триває і досі.

Якщо ви є учасником війни на сході, та маєте в свойому відеоархіві щось цікаве, то я буду вдячний якщо ви поділитиесь своїм відео (наразі йдеться про 2014й рік)"

Заплановано, що 30-ти хвилинні серії будуть виходити щосуботи. Окрім телевізійного ефіру, кіно можна буде переглядати на ютубі.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Фільм "Атлантида" здобув перемогу на Венеціанському фестивалі

Фільм «Атлантида» (Atlantis) українського режисера Валентина Васяновича переміг і став кращою стрічкою у програмі «Горизонти» Венеціанського кінофестивалю! Головні ролі у цьому фільмі зіграли справжні ветерани війни на Донбасі.

"Крутий заміс": в Україні знімають серіал про успішне повернення ветеранів

Ветерани АТО запустили документальний серіал про свій досвід на Донбасі та післявоєнне життя.