23 серпня запуститься гаряча лінія попередження суїцидів та підитримки психічного здоров’я

23 серпня в Україні запрацює Всеукраїнська гаряча лінія попередження суїцидів, спеціалізовано для ветеранів.

21 серпня 2019 р.

23 серпня в Україні запрацює Всеукраїнська гаряча лінія попередження суїцидів, спеціалізовано для ветеранів.

ifeline Ukraine – це національна, професійна телефонна лінія підтримки з питань запобігання суїцидів і профілактики психічного здоров’я. Гаряча лінія відкрита 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Україна стала занадто часто втрачати ветеранів через випадки суїцидів, і ця проблема повинна бути вирішена до того, як ситуація стане катастрофічною. Lifeline Ukraine (Лінія Життя Україна), за підтримки посольства Великої Британії в Києві, залучить ветеранів для роботи в колл-центрі, щоб допомогти своїм бойовим побратимам в будь-який час дня і ночі.

Компанія Lifeline Ukraine була заснована Полом Найландом, ірландським письменником і коментатором, який 16 років проживає в Україні. Проект був ініційований за наполяганням Міністерства охорони здоров’я України та виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Проект також підтримується Міністерством у справах ветеранів і Міністерством соціальної політики.

"Ми будемо регулярно інформувати всі зацікавлені сторони про наш прогрес на цьому веб-сайті, в соціальних мережах, а також в новинних розсилках. В даний час керівництво групи створює фізичні і технічні складові для роботи колл-центру. Наступним кроком є набір команди співробітників колл-центру (ви хотіли б бути частиною цієї важливої ініціативи? Будь ласка, надішліть своє резюме на електронну адресу [email protected] з копією листа на адресу [email protected]) і залучення кращих інструкторів з усього світу для створення лінії підтримки героїв війни в Україні світового рівня". - йдеться на сайті.

Гаряча лінія створена на грантові кошти, а також за підтримки українського бізнесу - йшлося на прес-конференції з нагоди відкриття гарячої лінії.

67493153_2399626533416555_847430307727540224_n.jpg

Коментарі