13 та 14 липня відбудеться жеребкування для учасників Програми “Муніципальне житло”

Йдеться про новий багатоквартирний будинок, який зведуть на вулиці 600-річчя. Жеребкування з метою визначення учасників Програми проведуть 13-14 липня. Серед учасників є ветерани.

11 липня 2022 р.

У Вінниці завершилася реєстрація кандидатів на участь по дев’ятому об’єкту Програми “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади”. Йдеться про новий багатоквартирний будинок, який зведуть на вулиці 600-річчя. Жеребкування з метою визначення учасників Програми проведуть вже наступного тижня. Як повідомили у Вінницькій міській раді, воно відбудеться в кілька етапів.

Виконавчий комітет міської ради затвердив вартість реалізації майнових прав на нежитлові приміщення – 6 700,00 грн за 1 кв/м та на 1 паркомісце підземного паркінгу – 350 000,00 грн. Десятиповерхівка, яку збудують, розрахована на 128 квартир – вони розподілені за квотами для різних категорій за результатами реєстрації. Серед них: працівники закладів освіти і охорони здоров’я та інші працівники бюджетної сфери – 17 квартир; особи з інвалідністю І групи – 2 квартири; “Інші категорії учасників” – 51 квартира, зокрема: 23 квартири – для внутрішньо переміщених осіб; 28 квартир – молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, ветерани праці, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, учасники бойових дій АТО/ООС, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, громадяни (сім’ї), які перебувають на обліку як ті, що потребують поліпшення житлових умов, учасники бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані.


Коментарі

Пов'язані матеріали

Ветеранам АТО відновили пільгові кредити на житло

10 вересня 2020 року відновлюється прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від учасників АТО/ООС та ВПО.

13 родин ветеранів торік придбали житло на Дніпропетровщині державним коштом

За минулий рік 13 сімей ветеранів російсько-української війни з 20 на Дніпропетровщині придбали власні оселі за кошти, виділені державою