13 родин ветеранів торік придбали житло на Дніпропетровщині державним коштом

За минулий рік 13 сімей ветеранів російсько-української війни з 20 на Дніпропетровщині придбали власні оселі за кошти, виділені державою

19 січня 2021 р.

За минулий рік 13 сімей ветеранів російсько-української війни з 20 на Дніпропетровщині придбали власні оселі за кошти, виділені державою (понад 26,6 млн грн).

Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Держава піклується про своїх захисників. Допомагає і з житлом. Торік виділила для воїнів області понад 26,6 млн грн. Кошти — для 20 родин атовців. Вже 13 сімей військових придбали власні оселі. Ще 7 — у пошуку. Обрати й купити житло вони мають упродовж року після отримання грошей», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Як зазначили в ОДА, за державною програмою допомогу на придбання житла можуть отримати воїни з інвалідністю І та ІІ груп, члени родин загиблих і військові-переселенці з ІІІ групою інвалідності.

Кошти на купівлю житла потрапляють на спеціальні рахунки сімей воїнів. Після чого вони можуть обрати оселю в будь-якому регіоні України. Зробити це необхідно впродовж року.

Зазначимо, за інформацією Міністерства у справах ветеранів України, в Дніпропетровській області проживає понад 30 тисяч осіб, які мають статус учасника бойових дій — це найбільший показник серед регіонів.

Коментарі