Новини

Маєш новину про події для ветеранів?
Додати новину
October 6, 2021Артем Захарченко презентував книжку, аудиторією якої бачить ветеранів

Книжка про українських політв’язнів у Росії й українських громадян, незаконно засуджених в Україні. Про життя у в’язниці та СІЗО.

August 25, 2021Як пам’ять формує громадянську ідентичність: публічна дискусія

26 серпня, проект “Що таке пам’ятати” збере експертів на дискусійній панелі “Хто ми є: як пам’ять формує громадянську ідентичність”, яка відбудеться о 18:30 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (Майдан Незалежності 18/2).

August 25, 2021Ветерани та ветеранки працюють над створенням “Додатку для протидії сексуальному насиллю” для військовослужбовців

«Інститут гендерних програм» у співпраці та партнерстві з Veteranius розпочав роботу над проектом «Додаток для протидії сексуальному насиллю». Використовуючи його військовослужбовці та військовослужбовиці абсолютно анонімно зможуть отримати інформаційну, психологічну та юридичну допомогу у випадках вчинення сексуальних домагань.

August 5, 2021Лекція з європейській етнології для ветеранів

Центр “ЯРМІЗ” запрошує ветеранів і ветеранок відвідати лекцію з циклу присвяченому європейській етнологі.

August 2, 2021На Житомирщині розробляють турмаршрути на квадроциклах для реабілтації ветеранів

На Житомирщині у межах програми реабілітації та адаптації ветеранів АТО/ООС розробляють туристичні маршути на квадроциклах.

July 27, 2021Публічна дискусія "Вшанування пам’яті у публічному просторі, місця національної пам’яті"

Проєкт “Що таке пам’ятати” та Національний Музей Революції Гідності проведуть публічну дискусію "Вшанування пам’яті у публічному просторі, місця національної пам’яті".

July 26, 2021В Україні вперше відбудеться військовий забіг

10 жовтня, в Києві, у Маріїнському парку відбудеться перший український військовий забіг. Він присвячений 30-річчю Збройних Сил України.

July 23, 2021В івано-франківському “Карітас” стартувала сімейна реабілітація для ветеранів та ветеранок

У благодійній організації “Карітас Івано-Франківськ” стартує програма соціально-психологічного перезавантаження для ветеранів та ветеранок АТО/ООС.

July 23, 2021«Створено захисниками»: в Україні запускають бренд для ветеранського бізнесу

Міністерство у справах ветеранів та благодійний фонд допомоги армії “Повернись живим” презентували бренд «Створено захисниками», який просуватиме сувенірну та харчову продукцію, вироблену ветеранами.

July 22, 2021На Рівненщині стоврюють команду «соціальних менеджерів» для ветеранів

На Рівненщині у громадах області триває набір фахівців, які стануть соціальними менеджерами для ветеранів АТО/ООС. В їх обов’язки входитиме курування усіх питань які виникають у ветеранів та їх сімей.

July 16, 2021"Що таке пам’ятати": стартує дослідження щодо вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні

Громадська організація Arts&Rights розпочинає комплексне аналітичне дослідження практик вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні.

July 15, 2021В уряді створили ветеранський фонд

Кабінет міністрів створив Український ветеранський фонд. Він запрацює з наступного року.

12345 ... 42