ЯРМІЗ розпочинає набір на навчання сімейному підприємництву

БО БФ «Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» оголошує набір на 4-місячний курс навчань зі створення моделі сімейного бізнесу «під ключ».

November 8, 2021

Розпочато набір на навчання сімейному підприємництву у проєкті «Сім'я лідер – цінності для передачі поколінням» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

БО БФ «Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» оголошує набір на 4-місячний курс навчань зі створення моделі сімейного бізнесу «під ключ». Навчання стартує 13 листопада і триватиме до березня.

ДЛЯ КОГО НАВЧАННЯ?

Для ветеранських родин, родини із числа внутрішньо-переміщених осіб. Без вікових обмежень.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

13 модулів навчання сімейному бізнесу;

Курс психологічної підтримки;

Курс лекцій з гендерної грамотності та побудови стратегії досягнення балансу «робота-життя» та «робота-сім’я»;

Курс лекцій зі сталого розвитку та адаптації сімейних бізнесів до екологічно дбайливих.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ В РЕЗУЛЬТАТІ?

Побудуєте монолітну сімейну команду та модель родинної справи.

ХТО ВИКЛАДАЧІ?

Старший лектор кафедри бізнесу KSE (Київська школа економіки), тренер бізнес-школи «Нова Пошта» Тетяна Ізмайлова. Начальник відділу менеджменту KSE Сергій Гвоздьов.

Доктор психологічних наук психолог Маріанна Ткалич.

Консультант зі сталого розвитку ПРООН, автор першого онлайн-курсу в Україні «Сталий розвиток: нова філософія мислення» Клавдія Шевелюк.

Сімейний психолог Центру «ЯРМІЗ» Марина Сириця.

ЯКИЙ ФОРМАТ НАВЧАННЯ?

Навчання відбуватиметься безкоштовно у режимі онлайн через ZOOM-платформу. Ознайомча зустріч 13-14 листопада відбудеться в Києві за адресою: Провулок Музейний 6 (третій поверх), Центр «ЯРМІЗ». Звертаємо увагу, що кожен учасник має мати при собі (фізичний або в додатку «Дія») сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, або документ про одужання від COVID-19.

ЯК ПОДАТИСЬ?

Підготувати мотиваційний лист щодо участі у проєкті та зареєструватися тут https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeaUwxIdWF.../viewform.... З вами буде проведена співбесіда і роз’яснені умови до навчання.

Готуйтесь інтенсивно попрацювати заради майбутніх успіхів. Реєструйтеся до 10 листопада та розкажіть про цю можливість друзям.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

Центр "ЯРМІЗ" запрошує на перегляд українських фільмів

З нагоди першої річниці "ЯРМІЗ" (Центру реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС), 30 листопада о18:30 відбудеться показ стрічок, які стали призерами престижних міжнародних кінофестивалів: "Проєкт Дощу" та "Дерево" Олега Чорного та Геннадія Хмарука.

До Дня добровольця: ЯРМІЗ запрошує усіх бажаючих на виставку фоторобіт "Мої Добровольці"

13 березня, напередодні Дня Добровольця, Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС ЯРМІЗ відкриває авторську виставку світлин Анастасії Хлєбнікової "Мої Добровольці".