Як родинам ветеранів отримати 20 тисяч грн на бізнес? - інформація від УВФ

Український ветеранський фонд продовжує збір заявок за програмою мікрофінансування ветеранського бізнесу.

12 липня 2022 р.

Як родинам ветеранів отримати 20 тисяч грн на бізнес?

Український ветеранський фонд продовжує збір заявок за програмою мікрофінансування ветеранського бізнесу. Сьогодні розповімо вам, як цією послугою скористатися рідним ветеранів.

Якщо ви чоловік, дружина, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) ветерана чи ветеранки, маєте статус ВПО, наявний ФОП чи самозайняті — можете отримати відшкодування 20 тисяч гривень на товари та обладнання для ведення власної справи.

Щоб взяти участь в програмі, необхідно надати перелік документів, який можна знайти на сайті Фонду в розділі "Мікрофінансування":

  1. Зібрати необхідні документи ( паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку після 24.02.22 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД).
  2. Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму.
  3. Отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакета документів).
  4. У разі надання повного пакета документів, отримати одноразову фінансову допомогу.

А також треба надати документи, які підтверджують родинні зв’язки.

Якщо ви проживаєте у так званому “цивільному шлюбі”, підтвердженням родинних зв’язків є довідка із суду, яка підтверджує факт проживання однією сім’єю.

Зверніть увагу! Ветерани, які зараз у ЗСУ не можуть вести підприємницьку діяльність. ФОП має бути оформлений на ту людину (родича), який подається на програму.

Якщо маєте запитання — надсилайте їх на пошту через форму на сайті.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

Встигніть підтримати ветеранський бізнес на Бізнес-трампліні!

До кінця 27 серпня триває другий етап Всеукраїнського конкурсу підтримки малого бізнесу “Бізнес-трамплін”. І у фінальне голосування пройшов ветеранський бізнес!

У Запоріжжі створять бізнес-інкубатор для ветеранів-підприємців

Ветерани російсько-української війни, представники Мінветеранів та декан економічного факультету Алла Череп домовилися про створення бізнес-інкубатору на базі факультету.