Ветеранський намет на Літературному куражі запрошує подавати свої книжки

Десятки відомих авторів-ветеранів та волонтерів та не менш талановиті нові імена зберуться в м.Києві на Літературному Куражі 12-13 вересня 2020 (ВДНГ).

3 вересня 2020 р.
Ветеранський намет на Літературному куражі запрошує подавати свої книжки.

Сотні книжок, новинки, літературні цікавинки, живе спілкування, обнімашки з розгону (з урахуванням карантинної безпеки) та море позитивних емоцій!

Для тих, хто вперше вирішив доєднатись треба врахувати певні умови.


І. Відбір
Книга буде представлена у "Ветеранському наметі" (далі - ВН) у Києві на Літературний Кураж Х Yakaboo (далі - ЛК), якщо вона відповідає двом ознакам (так, одночасно):
1) Книга написана військовим/ою, ветераном/кою російсько-української війни, волонтером/кою чи внутрішньо переміщеною особою з окупованих територій.
2) Книга присвячена подіям російсько-української війни, що почалася у 2014 році та й досі триває.
Організатори ВН розглянуть усі заявки в період з 03/09/2020 по 09.09.20, в разі відмови зв’яжуться з тим, хто подавав завку.

ІІ. Участь у ВН
1) Заповнення гугл-форми.
2) Автор, що отримав підтвердження, ОСОБИСТО (або особисто його довірена особа) доставляють книги (до 20 примірників) до Ветеранського Намету 12 вересня з 10:00 до 11:00 (попередньо!). Під час прийому книжок підписується акт прийому-передачі.
3) При проведенні заходу можлива втрата/крадіжка книг. Організатори ВН не беруть на себе фінансову відповідальність за один-два втрачені екземпляри.
4) Книги, що не були продані під час заходу та/або гроші за продані книги автор (або його довірена особа) мають забрати 13 вересня з 15.00 до 19.00 у ВН відповідно до акту прийому-передачі. Можлива опція відправки їх автору Новою поштою за його рахунок, але у такому випадку автор розуміє і погоджується з тим, що книги можуть бути зіпсованими при пересилці і це не залежить від організаторів ВН.

ІІІ. Примітки
1) За книги, що не були вчасно забрані - організатори не відповідають. За необхідності переслати залишки непроданих книг Новою Поштою, це обговорюється з організаторами ВН при прийманні книжок.
2) Автор має передбачити можливість швидкого підвозу майна (тобто книг) на випадок черги за ними.
3) За звичкою українського шляхетного панства на кожній книжній виставці зі стендів цуплять книги. Організатори захищатимуть їх відчайдушно, як своїх побратимів, та війна є війна - мусимо бути готовими до втрат. Просимо прийняти це до уваги та поставитись з розумінням.

Будь-який продукт краще продається, якщо про нього знають покупці. Будь ласка, в полі "Коментарі" напишіть слова, якими би ви представили свій твір незнайомій людині.
Чи хоча б просто передрукуйте анотацію прямо з обкладинки.
Це дозволить більш ефективно пропонувати покупцям ваші твори і в результаті має сприяти продажам.
Контакт організаторів (будь-ласка, лише за великою необхідністю дзвоніть, а набагато зручніше – звертайтеся у будь-який месенджер)
+38097 415-77-54, Алла

Сторінка в ФБ Ветеранський Намет(https://www.facebook.com/VetNamet/) із задоволенням допоможе Вам по всіх питаннях)

Коментарі

Пов'язані матеріали

"Ветеранський намет" на "Книжковому Арсеналі"
Автори літератури про сучасну російсько-українську війну запрошуються до участі у "Ветеранському наметі".
У Києві презентують книжку-щоденник ветерана АТО
13 липня, у Києві у приміщенні Ветеран Хабу відбудеться презентація книжки Максима​ Петренка "Спокійної ночі".