Ветеранкам з невеличких міст пропонують навчитися створювати власний бізнес

Практичний курс створений для надання інструментів зі знаходження нових джерел доходу у вигляді створення власного бізнесу, для жінок ветеранок з невеликих населених пунктів.

6 жовтня 2020 р.

Підприємницька діяльність – одна з найкращих форм реабілітації після війни. Так говорять ті, хто спромігся чи наважився розпочати власну справу. Ветеранок-бізнеследі у нас наразі не так багато, саме тому жінок - ветеранок, військовослужбовиць та військових волонтерок - запрошують на практичний курс з підприємницької діяльності.

Про це повідомляє «Жіночий ветеранський рух», який, разом із UN Women Ukraine є організаторами цього курсу.

«Практичний курс створений для надання інструментів зі знаходження нових джерел доходу у вигляді створення власного бізнесу, для жінок ветеранок з невеликих населених пунктів з обмеженою пропозицією щодо працевлаштування або перекваліфікації в їхньому регіоні на ринку праці», - йдеться у повідомленні на сторінці «Жіночого ветеранського руху».

Курс складається з 4 онлайн тренінгів на платформі Zoom

Дати тренінгів:

1 Заняття - 5 листопада 2020р 10:00 - 12:00

2 Заняття - 16 листопада 2020р 10:00 - 12:00

3 Заняття - 19 листопада 2020р 10:00 - 12:00

4 Заняття - 26 листопада 2020р 10:00 - 12:00

Допоможе з усім розібратися і навчитися тренерка - Світлана Насирова - бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, співзасновниця бізнес-школи для дітей і підлітків «Teenager Start»

Для того, щоб зареєструватися на тренінг, заповніть форму: https://bit.ly/3jxR3eX

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

У Дніпрі запускають курси підприємців

Мешканців міста Дніпро запрошують долучитися до «Програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС».

Ветерани-підприємці: «Ми хочемо, щоб Made in Ukraine звучало гордо»

Частіше за все, прийшовши в бізнес, ветерани керуються простим розумінням: «Якщо ти вижив на війні, не побоявся на неї потрапити, – чого боятися в цивільному житті? Максимальний ризик, якщо ти все зробиш по-закону, – це те, що справа не піде і «влетиш» на гроші».