Ветеранів запрошують опанувати спеціальності STARTUP та QA

1 голос

НУ «Львівська Політехніка», ГО «Нове суспільство України» та Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій запустив опитування, аби з'ясувати потребу у спеціальностях STARTUP та QA. Звертаємо вашу увагу, що це збір потреб, аби зрозуміти, чи необхідно запускати такі курси чи ні.


КУРС «ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ СТАРТАПІВ» - STARTUP
По закінченню курсу слухачі отримають можливість створити прототип для оцінки ідеї на життєздатність і представлення продукту потенційним інвесторам; розмістити проект на краудфандинговому майданчику StartEra для збору коштів , для фінансування власної ідеї; подати заявку на отримання фінансування в розмірі 500 тис. гривень від Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; подавати заявки на участь у грантах і отримання фінансування від Львівської міської ради; прийняти участь у конкурсі стартапів «Стартап прорив», який дозволяє представляти свої проекти перед потенційними інвесторами; подавати заявки на участь у вітчизняних і міжнародних програмах підтримки стартапів і розвитку інноваційної діяльності та прийняти участь в англомовному грантовому проекті Creative Spark від Британської ради по розвитку стартапів.

КУРС «КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» - QA
По закінченню курсу слухачі отримають базові навички професійного тестування комп’ютерних програм, важливість тестування як невід'ємної частини розробки і впровадження програмних продуктів;
підвищать рівень знання англійської мови. Це надає можливість в подальшому продовжити своє навчання або працевлаштуватись в відомі ІТ-компанії м. Львова.

Просимо пройти опитувальник, щоб запустити подальший розвиток подій.

Зверніть увагу, що всі запитання просимо ставити авторам оголошення, а не ресурсу "Без броні".

Оцінити можливість


Коментарі

Владислав

- 24.02.2020 -

Після повернення з війни зміг освоїти самостійно лише професію Спеціаліст (адміністратор) системи обліку 1С, але є бажання рухатись далі. [email protected]

Пов'язані матеріали

Стипендії на навчання для ветеранів

Києво-Могилянська школа врядування запрошує на магістерську програму "Публічне управління та адміністрування".