Ветеранів запрошують на тренінг з подолання наслідків стресу

0 голосів
по 20.10.2020

Наше тіло часто сигналізує нам про важливі речі, на які ми не звертаємо уваги. А даремно! Іноді так відбувається внаслідок неуважності, а іноді в житті сталося те, що примусило забути все, перестати чути мову нашого тіла.

Тож запрошуємо замотивованих людей на тренінг для тренерів, де разом опануємо соматичні фізично-розумові вправи, метою яких є пом'якшення наслідків для здоров'я у постраждалих від збройного конфлікту людей. Під час 8-ми денної програми Ви почнете помічати зв'язок між важкими спогадами і викликаними труднощами з усуненням оборонних інстинктів; почуттями, емоціями, поведінкою та тілесними проявами. Будемо разом наповнювати своє життя новими сенсами та знаходити баланс.

Неурядова громадська організація “Девелопмент Фаундейшн” у співпраці з Веслеєнським Університетом (США) в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Нідерландів розпочинає проєкт частиною якого можете стати Ви, пройшовши тренінг для тренерів “Подолання наслідків стресу через психосоматичні засоби відновлення”.

Де: Онлайн через Zoom

Коли:
Впродовж 8-ми днів з перервами, а саме
28, 29 жовтня 2020
31 жовтня, 1 листопада 2020
3-5 листопада 2020
7 листопада 2020

Для кого:

Психологи, лікарі, ветерани, лідери громад, що в груповому чи індивідуальному форматі працюють із ветеранами АТО/ООС, членами родин ветеранів, внутрішньо переміщеними особами та ін. у Донецькій та Луганській областях, з особливою увагою до території уздовж "лінії зіткнення".

Всі матеріали та сам захід - з перекладом англійської на українську і назворот.

Вартість:

Безкоштовно.

Тренери:

Катя Кольцьо/Katja Kolcio докторка з соматики Веслеєнського університету (Конектикут/США), професорка кафедри танцю, дослідження руху та екології, а також директорка Центру Олліттон/Allbritton Center досліджуючого соціальну активність та project principal investigator in USA / Головна дослідниця у США проєкту "Відновлення Донбас" / Vitality project Donbas.

Марта Пивоваренко, Vitality project Donbas principal investigator in Ukraine / головна дослідниця проекту "Відновлення Донбас" в Україні, mental health research expert at Development Foundation NGO / експертка з психологічних досліджень НГО «Девелопмент Фаундейшн», розробниця тренінг-програм для тренерів і супервізорів, спрямованих на профілактику та лікування захворювань, пов’язаних зі стресом.


Реєстрація:
форма для реєстрації буде опублікована в середу, 7 жовтня
Слідкуйте за анонсами, оскільки зареєструватись зможете до
23:59 20 жовтня
20-27 жовтня відбудеться ряд зустрічей з зареєстрованими, обрання учасників групи навчання

Залишилися питання? Телефонуйте за номерами Елена Ромашка 095 383 2233, Sergey Romashka 095 397 2130 або пишіть через форму зворотного зв'язку.

Написати організаторам


Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

Безкоштовний тренінг з правил діяльності ветеранських організацій

17 квітня у Veteran Hub в Києві за підтримки аудиторської компанії "CompassGroup" пройде безкоштовний відкритий тренінг...

Групи психологічної підтримки жінок, матерів, сестер, подруг військовослужбовців

Залежно від запиту і наявної проблеми, добираються відповідні форми психологічної допомоги. Надаються індивідуальні психолог...