Ветеранів запрошують на онлайн-курси про те, з чого почати у сфері IT

Долучайся до онлайн-діалогів “Роботодавці & ветерани: battle or cooperation

February 3, 2021

Якщо маєте цікавість до сфери IT, але не знаєте з чого почати і яка спеціальність підійде, ветеранам і ветеранкам російсько-української війни пропонують курси.

“Долучайся до онлайн-діалогів “Роботодавці & ветерани: battle or cooperation”. На шостому ефірі з Любою Шипович, керівницею проекту Veteranius, радницею з ІТ-питань міністра у справах ветеранів, віце-президенткою Razom for Ukraine, співзасновницею ветеранської стипендії імені Богдана Радченка та Максимом Назаруком, ветераном, проектним менеджером Data Ocean, ментором Veteraniusрозберемося у тому, які позиції є у IT сфері, та як себе знайти в них”, - йдеться у повідомленні від Воїну - гідна праця.

В прямому ефірі буде змога поставити свої запитання до спікерів, ближче познайомитися з ринком праці в сфері IT, спеціальностями, на яких можна працювати, знаннями та навичками, які для цього потрібні тощо.

“Буде відверто та цікаво, адже наша мета — зробити ветеранів та роботодавців ближчими”, - наголошують організатори.

  • Коли: 8 лютого
  • Час: 19:00
  • Де: Zoom

Реєстрація обов’язкова: https://goo.su/3cHf

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» втілюється ГО Центр зайнятості Вільних людей в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Посольства королівства Нідерландів.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі