Ветеранів запрошують на онлайн-діалог: "Як знайти свого роботодавця"

December 15, 2020

Якщо ви ветеран і шукаєте роботу, де ваша участь у бойових діях сприйматиметься як перевага, і не викликатиме острах роботодавців, тоді саме для вас онлайн-діалоги “Роботодавці & ветерани: battle or cooperation”.

Спільнота «Воїну - гідна праця» запрошує до другого ефіру: «З ветераном Андрієм Солдатовим, генеральним менеджером рекрутингової компанії WORLD STAFF та ветеранкою Катериною Стулень, фрілансеркою-журналісткою, поговоримо про те, як ветерану й роботодавцю знайти одне одного». Андрій Солдатов, має більше 10-ти років досвіду роботи в сфері рекрутингу в таких сферах як фінанси, промисловість, FMCG, продажі тощо. Працював кар’єрним консультантом в проєкті "Воїну-гідна праця".

В прямому ефірі ви матимете змогу поставити свої запитання до спікерів та ближче познайомитися зі сферою логістики, рівнем зарплат у галузі, вимогами до кандидатів, та як “зайти” в професію.

Ефір відбудеться у Zoom 17 грудня 19:00

Реєстрація обов’язкова: https://goo.su/3cHf

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» втілюється ГО Центр зайнятості Вільних людей в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Посольства королівства Нідерландів.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі