Ветеранів запрошують на безкоштовний семінар «Стрес: як розпізнати і що робити»

У цьому короткому семінарі використовуються методи CETA, програми консультування, що була розроблена дослідниками з Університету Джона Хопкінса (США).

October 27, 2020

Страждаєте від проблем зі сном або постійно відчуваєте втому? Вибухаєте через кожну дрібницю або відчуваєте злість при найменшій зміні планів? Або просто здається, що весь світ проти вас? Це все прояви стресового стану. Але це все можна подолати.

28-29 жовтня та 3-5 листопада ветеранів та їхні сім’ї запрошують на безкоштовний онлайн-семінар: «Стрес: як розпізнати і що робити».

У цьому короткому семінарі використовуються методи CETA, програми консультування, що була розроблена дослідниками з Університету Джона Хопкінса (США). Зараз CETA використовується по всьому світу, в Україні її впроваджують фахівці, які пройшли навчання в Києво-Могилянській академії.

Під час семінару ви дізнаєтеся:

- про перші ознаки стресу, як реагує мозок на стресові події і що робити далі;

- як ваше тіло реагує на стрес та оціните свої індивідуальні реакції на стрес;

- яку користь ви отримаєте, скориставшись індивідуальною підтримкою.

А також, отримаєте можливість взяти участь в унікальному для України дослідженні з оцінки програми життєвих навичок для ветеранів та членів їх сімей.

Реєструйтеся за посиланням:

https://jhsph.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_bIb0UbKofM1OXnT?Source=40

У реєстраційній формі є коротка форма самооцінювання, яку необхідно заповнити. Після заповнення форми вам буде надіслано інструкції щодо участі у семінарі.

Участь у семінарі безкоштовна для ветеранів та членів їхніх сімей (від 18 років) за попередньою реєстрацією.

28 жовтня о 19:00

29 жовтня о 19:00

3 листопада о 19:00

4 листопада о 19:00

5 листопада о 19:00

Якщо ви вкотре запитаєте самі себе «для чого це мені потрібно?» то відповідь проста: для того, щоб зрозуміти рівень свого стресу, щоб отримати підтримку. Таким чином ви можете зрозуміти, які реакції викликає стрес та як його побороти.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі