Ветеранів запрошують долучитися до створення альманаху з їхніми творами

Ветераів і ветеранок російсько-української війни просять долучитися до стврення літературного альманаху, який планує видати Соціально-психологічний центр міста Славутич

February 5, 2021

Ветеранів і ветеранок російсько-української війни просять долучитися до стврення літературного альманаху, який планує видати Соціально-психологічний центр міста Славутич за підтримки профспілкової організації Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Кожен ветеран війни на Сході України може подавати вірші, оповідання, пісні, нариси, есе тощо.

Про це розповіла практичний психолог Соціально-психологічного центру міста Славутича Ірина Фадєєва, інформує Армія inform.

“З січня по квітень цього року ми будемо збирати матеріал до цього альманаху. Кожен ветеран, що має певні здібності, може долучитися і надати нам свої твори. Для багатьох це, можливо, буде старт, аби видати в подальшому і свою власну збірку. Декілька авторів вже надіслали свої, таки досить потужні твори. Це поезія, замальовки, есе. Обсяг збірки — близько 200 сторінок з кольоровими ілюстраціями. Кожен твір матиме також коротку інформація про автора. Фінансову підтримку надаватиме державне підприємство «Енергоатом»”, — розповіла Ірина Фадєєва.

Організатори називають такий проєкт певною соціалізацією воїнів у суспільстві через творчість. У створенні збірки воїни можуть заявити про себе, як люди творчі та обдаровані.

“І головне — це патріотичне виховання молоді через таку творчість”, - наголошують організатори.

У подальшому планують презентувати збірку суспільству, аби кожен охочий зміг побачити війну на Сході України очима українських захисників. Усі автори зможуть отримати примірник альманаху абсолютно безкоштовно. Видання планують на літо 2021 року.

Учасники бойових дій на Сході України, які мають хист до творчої діяльності, можуть надсилати свої роботи українською мовою в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] із зазначенням прізвища, ім’я, місця проживання та свого контактного телефону або отримати будь-яку інформацію за телефоном 099-318-66-08.

Фото Віктора Одиниці

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі