Ветеранів з трьох областей запрошують в проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії»

Основна мета проєкту: підвищити обізнаність ветеранів/ок про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами\нками та роботодавцями.

October 28, 2020

Ветеранів та ветеранок ок з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької областей запрошують в проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії».

Основна мета проєкту: підвищити обізнаність ветеранів/ок про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами\нками та роботодавцями.

Реєстрація для участі у проєкті: https://cutt.ly/Sgd4Zxu

Після демобілізації близько 70% ветеранів, які звертаються в проєкт з соціальної адаптації ветеранів «Воїну-гідна праця», хочуть змінити свій фах через переоцінку цінностей та складність інтеграції. Проте багато з них вирішують не говорити про свій військовий досвід на співбесіді і не вказувати його у резюме. Оскільки вважають, що те, що вони добре навчилися робити там — будувати бліндажі, готувати їжу з нічого, надавати першу домедичну допомогу чи керувати підрозділом — навряд знадобиться тут.

Та за 5 років нашої співпраці та підтримки ветеранів, ми переконалися в іншому. Військовий досвід кожного ветерана – цінний та важливий, і його можна та потрібно застосовувати під час цивільного працевлаштування.

Під час реалізації проєкту будуть розкриті такі теми:

  1. Як подати військовий досвід у резюме?
  2. Як говорити про військовий досвід на співбесіді?
  3. Шляхи/методи адаптації військових навичок.
  4. Перетворення військовий навичок на прикладах колишніх ветеранів/нок, які застосували їх у цивільній кар’єрі.
  5. Кейси співпраці роботодавців із ветеранами.

Під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-и, зможуть долучатися до діалогів та ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.

Для ветеранів буде розроблено ґайд із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії. У ньому міститиметься інформація про інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також інструкція про те, як зробити ревізію своїх військових навичок. Адже наша мета – зробити ветерана та роботодавця на крок ближчими.

Організатори: ГО Центр зайнятості Вільних людей, проєкт «Воїну-гідна праця», які за 5 років діяльності підтримали майже 5000 ветеранів, що здобули нові професійні знання та навички, знайшли роботу або відкрили власну справу.

Проєкт втілюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Підтримка, робота та медичне обслуговування потрібні ветеранкам для успішного повернення з війни

...Одним із найскладніших аспектів під час адаптації до мирного життя, Олена вважає повернення до роботи. Насамперед, на її думку, після повернення з війни треба давати собі час та можливість відпочити, а вже потім намагатися повернутися до роботи.

7 упереджень: як ветерану пройти цивільну співбесіду

Безліч пошукачів роботи, учасників АТО/ООС, після повернення до мирного життя воліють навіть не вказувати цей період у резюме, лишаючи замість нього прогалину.