Ветеранів, що реалізували себе, запрошують до програми менторства

Проект "All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів АТО/ООС" розшукує наставників для колишніх учасників бойових дій та членів їхніх сімей, аби допомогти їм віднайти себе у професійному та особистому житті.

Робити це планують за допомогою менторів, тобто тих, хто сам досяг кар’єрних і професійних висот. Небайдужих, активних та відповідальних. Тих, хто з повагою ставиться до інших і готовий стати наставником ветеранам – аби ділитися з ними своїм професійним та життєвим досвідом.

Фонд Східної Європи як організатори вірять, що інститут менторства допоможе ветеранам набути м’яких навичок, які наразі є вкрай важливими у працевлаштуванні. Дозволить їм надихнутись вашим прикладом, повірити в себе і, зрештою, впевнено рухатись вперед.

"Загальна мета проекту – соціальна реінтеграція ветеранів АТО/ООС і членів їхніх сімей. Для цього ми надаємо їм психологічну підтримку і створюємо можливості для подальшого працевлаштування: розвиваємо необхідні професійні та особистісні навички, проводимо профорієнтацію, мотивуємо започаткувати власний бізнес, налагоджуємо комунікації з потенційними роботодавцями тощо.

Вже сьогодні ми підготували групу коучів з-поміж ветеранів, які за принципом «рівний – рівному» працюють зі своїми побратимами та посестрами. Завдяки цьому той, хто ще вчора боронив наш мирний сон, а сьогодні – сам потребує допомоги, повертає собі віру в себе, вчиться ставити нові цілі та прямує до нових професійних та особистих звершень".

Очікується, що ментори спілкуватимуться 2–3 години на тиждень із учасниками ініціативи очно або онлайн. Формат обирається за згодою учасників і залежить від місця їх проживання. Для менторів проведуть орієнтаційний семінар, де вони отримають інструкції психолога та професійного коуча для надання підтримки ветеранам.

Зацікавлені? Пишіть на [email protected] до 27 січня 2020 року. В своєму листі:

  • розкажіть про вашу професію, досвід, здобутки;
  • опишіть ваш досвід наставника у професійній або інших сферах (громадська діяльність, соціальне наставництво тощо), якщо такий був;
  • визначте, що особисто вас мотивує бути наставником та брати участь у цій ініціативі;
  • зазначте місто, в якому живете;
  • у темі листа напишіть – «Наставництво для ветеранів».Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

АТОвцям Львівщини готові профінансувати підприємницькі проекти

Департамент економічної політики ЛОДА оголошує конкурс інвестиційних проектів для ветеранів АТО