Ветеранів навчать розпізнавати та боротися зі стресом

0 голосів
по 08.09.2020

Страждаєте від проблем зі сном або постійно відчуваєте втому? Вибухаєте через кожну дрібницю або відчуваєте злість при найменшій зміні планів? Або просто здається, що весь світ проти вас? Можливо, у вас стрес.
Приєднайтесь до онлайн-семінару і дізнайтеся про перші ознаки стресу, як реагує мозок на стресові події і що робити далі. Під час семінару ви:

- Дізнаєтесь більше про те, як ваше тіло реагує на стрес
- Оціните свої індивідуальні реакції на стрес
- Дізнаєтесь, яку користь ви отримаєте, скориставшись індивідуальною підтримкою
- Отримаєте можливість взяти участь в унікальному для України дослідженні з оцінки програми життєвих навичок для ветеранів та членів їх сімей.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.
Для кого? Ветерани та члени їхніх сімей (від 18 років)
8 вересеня, 19:00

Що робити? Це просто!
Зареєструйтесь за посиланням https://bit.ly/3i0wlDx.
У реєстраційній формі є коротка форма самооцінки, яку необхідно заповнити. Після заповнення форми вам буде надіслано інструкції щодо участі у семінарі.
Для чого? Зрозуміти рівень свого стресу, щоб отримати підтримку. Таким чином ви можете зрозуміти, які реакції викликає стрес.

Про програму:
У цьому короткому семінарі використовуються методи CETA, програми консультування, що була розроблена дослідниками з Університету Джона Хопкінса (США). Зараз CETA використовується по всьому світу, в Україні її впроваджують фахівці, які пройшли навчання в Києво-Могилянській академії.

Оскільки короткий семінар CETA є новим для України, наша робота включає дослідження щодо вдосконалення семінару. Наприкінці семінару ви будете запрошені долучитися до дослідження, щоб допомогти нам покращити послуги для ветеранів та їхніх сімей. АЛЕ ви НЕ зобов'язані це робити для того, щоб відвідати семінар — ми всіх закликаємо приєднатися!

Якщо вам потрібна додаткова інформація про нашу програму, зателефонуйте +38 (068) 421-64-68 (Альона) або пишіть [email protected]

Написати організаторам


Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

Групи психологічної підтримки жінок, матерів, сестер, подруг військовослужбовців

Залежно від запиту і наявної проблеми, добираються відповідні форми психологічної допомоги. Надаються індивідуальні психолог...

Для ветеранів та військових запустили онлайн-курс курс з лідерства

З весни 2019 року фонд «Повернись живим» спільно з Центром лідерства УКУ та Львівською бізнес-школою проводить тренінги «Менеджмент та лідерство у військовому підрозділі».