Ветеранам з Одещини забезпечать протезування зубів

В Одесі ветеранам російсько-української війни забезпечують безоплатне зубопротезування. Це відбувається у межах реалізації муніципальної цільової програми "Здоров’я".

18 січня 2021 р.

В Одесі ветеранам російсько-української війни забезпечують безоплатне зубопротезування. Це відбувається у межах реалізації муніципальної цільової програми "Здоров’я" за рахунок коштів міського бюджету.

Направлення пацієнтів здійснює міський департамент праці та соціальної політики відповідно до встановленого порядку. Про це повідомляє АрміяInform.

Відзначається, що у проведенні безоплатного зубопротезування беруть участь усі міські стоматологічні поліклініки Одеси.

За минулий рік безоплатним зубопротезуванням забезпечили 1149 одеситів, з яких близько 400 - учасники бойових дій та члени сімей загиблих.

Загальна сума коштів, спрямованих з міського бюджету на безплатне зубопротезування ветеранів та інших пільгових категорій населення, у 2020 році становила 4 мільйони 470 тисяч гривень, що на 32,3% більше, ніж попереднього року.

Коментарі

Игорь23 січня 2021 р.
2014-2015 ато. Имел счастье вернувшись с Донбасса обратиться на протезирование (вода, кто ее там пил тот знает, хуже когда не было). Институт стоматологии на Базарной. Коронки железо, без толковой обработки, по принципу на и будьте счастливы. Окислились, чернели внутри... Сделал у частника -разница есть. Булат, но как сделано!!!. Так, что спасибо не надо этих подачек и списанных денег, как за керамику.