Учасників бойових дій запрошують до волонтерського табору "Ветерани будують"

Волонтерський табір у прифронтовому місті Попасна, Луганської області “Ветерани Будують” запрошує ветеранів російсько-української війни до табору.

June 8, 2021

Волонтерський табір у прифронтовому місті Попасна, Луганської області “Ветерани Будують” запрошує ветеранів російсько-української війни до табору.

“Ми вирішили провести табір «Ветерани будують» тому, що троє з чотирьох ветеранів вважають, що лише ті, хто самі брали участь у бойових діях, здатні зрозуміти ветеранів, а кожен третій хоче повернутися на схід. Тому ми вирішили провести ветеранську тусовку у вигляді 7-денного табору, де ми зможемо без самоцензури говорити про те, що цивільні не можуть розуміти, так ще й у прифронтовому місті Попасна Луганської області” - йдеться на сторінці організаторів.

Що ми будемо робити?
Наш день на таборі буде ділитися на дві частини:
1. До обіду: спілльнобудуємо скейтпарк для місцевої молоді;
2. Після обіду: спільна культурна програма із залученням місцевої молоді.
Одна з цілей табору - створити позитивний образ українського ветерана.

Організаториобіцяютьпокрити вартість добирання до табору, забезпечити продуктами харчуванням та місцем проживання.Проте, учасниківпросятьпридбатиквиткисамостійноізгодомпред’явитиїхорганізаторамдлявідшкодуваннявартості. (невідшкодовуєтьсяватістьпроїздублаблакаром, квитків першого класу Інтерсіті, або купе-люкс).


Де будемо жити та що з собою брати?
Жити будемо де доведеться (це може бути спортзал чи будинок культури), ми забезпечимо дахом над головою та рівною підлогою (ніяких готелів не буде, адже ми ветерани, а не принцеси).
Тому з собою учасники зобов'язані брати "тривожний" рюкзак, тобто: каримат, спальник, власний посуд, косметичку, особисту аптечку, закрите та відкрите взуття, закритий та відкритий одяг і все інше, що ви вважаєте за потрібне; також можете взяти з собою улюблений робочий чи музичний інструмент.
Зброю бажано залишити вдома. Також ми dog friendly, але господар тварини несе повну відповідальність за харчування, тощо.

Задля комфортного перебування на таборі ми будемо вимушені дотримуватися декількох простих правил:
1. Ми (учасники табору) не агітуємо, не сперечаємось та не вступаємо в дискусію на теми: політики, релігії та хто більше воював;
2. Під час добирання до табору, перебування на таборі та по поверненню ми не вживаємо алкогольні напої;
3. Кожен учасник зобов'язується бути присутнім на усіх активностях під час проведення табору.

«Ветерани будують» це ветеранський табір, в якому можуть брати участь лише учасники/учасниці російсько-української війни.
Кількість учасників обмежена. Передбачається створення резерву. Перевага буде надаватися учасникам з сильною мотивацією.

Тому, варто заповнити форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJpEnAkv9pw-FAMzLDyoeqaezOfoaEOcZoqjdB0wS9J4s1_A/viewform

Табір проходитиме з 4 по 11 липня 2021 року.

Коментарі