У Житомирі ветеранів навчатимуть підприємницької діяльності

0 голосів
з 16.03.2020 по 01.04.2020

У Житомирі у Домі ветеранів відбулася презентація проекту «Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС». Голова ГО Віктор Камлук розповів, що програма створена для учасників АТО, ООС та членів сімей загиблих, аби навчити їх будувати свій бізнес: «Проект призваний навчити тих, хто хоче розпочати свій бізнес, реалізуватися та залучити кошти, інвесторів, гранти і кредити. Самі викладачі і тренери — це досвідчені люди, які вже шостий раз проводять такі курси по всій Україні, вони є викладачами школи MBA, яка працює в Україні. Кожен, хто сюди прийде, зможе відкрити власну справу. На навчання учасники приходять із власною ідеєю, а виходять — із започаткованим бізнесом».

Учасники Програми навчаться основам планування, маркетингу, фінансам, управлінню персоналом та продажам. По завершенню навчання, кожен розробить бізнес-план власної справи, заручившись допомогою досвідчених викладачів Київської школи економіки та випускників минулих хвиль.

Навчання з підприємницької діяльності триватиме 2,5 місяців, з 5 квітня по 8 червня. Для того, щоб стати учасником такого проєкту, потрібно зареєструватися до 1 квітня на сайті.
Подібні програми відбудуться у Дніпрі, Львові, Києві та Житомирі.


Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

Мапа ветеранських бізнесів України

Видання Тиждень за підтримки Ветерано-сервіс створили єдину мапу ветеранських бізнесів.

У Вінниці ветерани презентували підприємницькі проекти

4 листопада минулого року у Вінниці почали навчати підприємництва ветеранів АТО та ООС. Лекції та тренінги проводила Київська школа економіки.