У Прикарпатті для ветеранів організовують тренувальний збір

0 голосів
по 12.02.2020

Ветеранів АТО/ООС з Івано-Франківщини кличуть у «49 Навчальний центр розвідки» на навчально-тренувальний збір.

Там вони зможуть отримати професійні навички розвідника, розвинути в собі мультизадачність й відповідальність.

«Учасники отримають професійні навички розвідника. Навчаться правильно інтерпретувати поставлені завдання й давати, в разі необхідності, вказівку іншим розвідникам. Розвинуть в собі вміння поєднувати виконання декількох завдань, що є цінною якістю будь-якого сучасного розвідника. Навчаться приймати зважені, логічно обдумані рішення при виконанні бойових завдань. Знатимуть, як працювати в команді й виховають у собі здатність брати на себе рішучі завдання і виконувати їх без постійного контролю з боку керівника групи або інших командирів», – розповів головний старшина Навчального центру розвідки, старший прапорщик Віталій Кондрат.

Упродовж двох днів бійці опановуватимуть основи військової справи та навчатимуться протидіяти диверсійним підрозділам. Матимуть можливість вдосконалити навички з володіння зброєю, формування підрозділів та їх злагодженої підготовки до виконання завдань за призначенням.

Тренувальні збори розвідників відбудуться з 14-15 лютого у Львівській області. Для учасників забезпечується проїзд, проживання та харчування. Попередній запис за телефоном: +380 (95) 233 45 50


Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

Київ: тренінг з першої домедичної допомоги

Запрошуємо на тренінг з першої домедичної допомоги 18 серпня!