У Львові ветеранкам допомагають впоратися з ПТСР

У Львові в Центрі здоров‘я ім Анни Мазуренко пропонують психологічну допомогу ветеранкам і дружинам ветеранів в рамках Програми комплексної допомоги учасникам АТО/ООС та їх родинам.

September 10, 2020

У Львові в Центрі здоров‘я ім Анни Мазуренко пропонують психологічну допомогу ветеранкам і дружинам ветеранів в рамках Програми комплексної допомоги учасникам АТО/ООС та їх родинам.

У медичному закладі комплексного підходу до лікування людини медики працюють колегіально з психологами.

Психологиня-психотерапевтка Вілена Кіт особисто працює з дружинами ветеранів та ветеранками, її програма скерована перш за все на профілактику ПТСР, опрацювання психологічної, психо-фізіологічної проблематики, проблем в стосунках та ін.

В Програму входять заняття з психологом-психотерапевтом та огляд лікарем терапевтом (за потреби). Також за потреби можна отримати консультацію психіатра, дефектолога та логопеда (це стосується дитячих програм для дітей ветеранів).

Комплекс безоплатний для ветеранок за пред‘явлення посвідчення УБД. Програма проводиться за сприянням БФ «Інститут розвитку сім‘і та дитини».

Записатися на прийом до Вілени Кіт можна за номером 0506686109 або написавши листа через форму нижче.

Адреса клініки Центр здоров‘я ім Анни Мазуренко: м. Львів, вул.. Стуса, 38а

Тел. (032) 242-31-42; (067) 235-80-42; (050) 341-24-42


Фото: Демократичні ініціативи

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

Дослідження щодо статусу жінок-ветеранок та сервісів, що їм надаються (Фонд Демократичні ініціативи)

Дане дослідження покликане створити доказове підґрунтя для інвентаризації та перегляду всіх послуг у регіонах з урахуванням гендерного аспекту, визначення прогалин у їх наданні, плануванні та впровадженні нових послуг; розробки систем для ефективного інформування про послуги та спрямування клієнтів до потрібних сервісів чи спеціалістів; створення інструментів для моніторингу та оцінки моделі надання сервісів ветеранам.