Створюйте проєкти для ветеранів і отримуйте до 700 тисяч гривень на їх реалізацію

Маєте ідею ветеранського кіно, книжки чи програми? А ось нагода створити такий соціальний проєкт, і виграти на його реалізацію грант від 100 тис. до 700 тис. гривень.

December 28, 2020

Маєте ідею ветеранського кіно, книжки чи програми? А ось нагода створити такий соціальний проєкт, і виграти на його реалізацію грант від 100 тис. до 700 тис. гривень.

Цього року Український культурний фонд у партнерстві з Мінветеранів започаткував напрям «Культура і ветерани», який має сприяти соціальній адаптації ветеранів та їхнього залучення до створення культурних продуктів для ветеранів і про ветеранів.

До 15 січня 2021 року ви можете надіслати ідею вашого проєкту на конкурс ідей в лоті “Культура і ветерани” конкурсної програми “Культура +”.

Заявки приймаються від юридичних або фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані на території України не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу (20.11.2020 р.) та мають відповідний досвід діяльності.

На що можна отримати грант:

● вистава

● видання

● виставка/експозиція

● відеоконтент

● радіоконтент

● телепередача

● фестиваль

● медіаплатформа

● креативний простір (хаб)

● інформаційна кампанія

+ список не вичерпний, ви можете пропонувати власний формат.

Прямою цільовою аудиторією проєктів мають бути ветерани російсько-української війни та члени їх сімей.

Щоб взяти участь в конкурсі ідей, подайте грантову заявку українською мовою до 15 січня 2021 року: https://cutt.ly/ehMmacw

Більше про умови подачі на конкурсну програму знайдете за посиланням: bit.ly/kultura_i_veterany

Метою цього етапу є відбір учасників, які пройдуть освітню програму від УКФ і Мінветеранів та подальшу подачу проєктів на конкурс УКФ.

Ти можеш створити чесний проєкт, який об’єднає ветеранів. Долучайся до конкурсу та розкажи про фінансування усім своїм.

Коментарі