Сильні для сильних: ветеранів запрошують допомагати невиліковно хворим

"Сильні для Сильних" - волонтерська ініціатива ветеранів АТО /ООС для тих, хто бореться з важкою хворобою.

January 10, 2020

В Україні стартував новий волонтерський Проект “Сильні для Сильних” з підтримки хворих, що потребують паліативної допомоги. Його огранізатори - ветерани АТО/ООС і БФ “СВОЇ”.

Мета – системна підтримка людей, які борються з невиліковними захворюваннями і привернення уваги до проблем паліативної допомоги в Україні взагалі.
В подальшому – створення мобільних команд по всій Україні, гуртування небайдужих і виправлення кричущої ситуації зі станом паліативної допомоги в державі.

Аналізуючи власний досвід роботи з важко і невиліковно хворими людьми, активісти фонду “Свої” зрозуміли, що дуже часто, окрім матеріальної чи емоційної, їхні підопічні потребують физічної допомоги. Адже, наприклад, елементарний візит в лікарню такого пацієнта потребує спеціального транспорту, кисневого апарату, інших допоміжних засобів. І мова вже взагалі не йде про банальну прогулянку парком чи вихід на якусь подію. Все те, що нам здається нормальним і звичним, для людей, що потребують паліативної допомоги – майже нездійсненна мрія, в країні абсолютно не пристосованій для людей з обмеженими фізичними можливостями. І тут на допомогу прийшли ветерани. Люди, сильні і мужні, котрі точно знають, що кожне бажання в житті може стати останнім. Люди, котрі своїм життям виборювали право на гідне життя кожного українця. Жити гідно, не зважаючи на те, скільки тобі відміряла доля.

Як працює Проект?
Ми допомагаємо невиліковно хворим людям реалізувати їхні бажання.
Фонд “Свої” має шестирічний досвід роботи з людьми, що потребують паліативної допомоги. Волонтери Фонду, не тільки допомогають з лікуванням і доглядом таких пацієнтів, але й намагаються соціалізувати своїх підопічних, і не залишати наодинці з хворобою. Ветерани, як і завжди – підставляють своє плече.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Проекті?

На сторінці “Сильні для сильних” є три форми:
Для родичів і близьких пацієнтів, які потребують допомоги з реалізацією бажання (бажання не стосується матеріальної допомоги).
Для ветеранів, які бажають долучитись до ініціативи.
Для небайдужих, тобто людей, котрі можуть допомогти з реалізацією.

Коментарі