Робота в Києві: фінансовий аналітик, менеджер роботи з клієнтами

0 голосів

Агенція з промислового маркетингу запрошує ветеранів/ветеранок АТО подаватися на вакансії.

"Побратими, якщо є бажання працювати і розвиватися, приходьте на співбесіду. Долучайтеся! Приходьте в AIM! Прийняття і взаєморозуміння зараз “на вагу золота”.

Нам дуже потрібні люди, котрі ставлять перед собою цілі і готові працювати.
м. Київ

Наразі ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ:
- менеджера з попередніх продажів;
- менеджер по роботі з клієнтами;
- фінансового аналітика.

Заповніть, будь ласка, он-лайн форму.

Агенція промислового маркетингу (AIM) надає маркетингові та інформаційні послуги на промислових ринках Східної Європи, країн Балтії та інших країн СНД / СТАН. Агенція була створена в 2005 році, є членом Esomar з 2007 року. Реалізуали понад 1000 проектів на 123 ринках. Напрацювали конкретний та глибокий досвід у вузьких галузях промисловості та завжди враховуємо відмінності між ринками B2B та B2C. "Ми стверджуємо, що кожна галузь має багато відмінностей, і агенція не повинна підходити до них за допомогою універсальної методології. Ми розробили нашу унікальну методологію індивідуально для кожної галузі та особисто підходимо до кожного завдання, щоб знайти оптимальне рішення для наших Клієнтів, допомагаючи їм у прийнятті стратегічних рішень".

Спеціалізація: Автоматизація маркетингу, Маркетинговий консалтинг, бізнес-аналітика та рішення управління лояльністю для ринків b2b. Будівельні матеріали та технології, Енергозбереження, безпека, освітлення, автомобільна промисловість, енергетика, скляна та пакувальна промисловість, логістика, телекомунікації, хімічна промисловість тощо.


Оцінити можливість