Пройди курс "Вступ до мереж" та отримай роботу

0 голосів
з 14.12.2020

Veteranius спільно з Cisco Networking Academy Ukraine запрошують ветеранів та волонтерів пройти курс “Вступ до мереж (ITN)” CCNAv7 (Cisco Certified Network Associate).

На цих курсах ви вивчите як працюють моделі, протоколи й елементи комп'ютерної мережі; як взаємодіють користувачі, пристрої, програми і дані у локальних мережах та Інтернеті.

«Для того,щоб записатися, не потрібно мати спеціальних знань, потрібно вміти користуватися комп’ютером та інтернетом, бути ветераном/кою або волонтером/кою і написати невеличку мотивацію», - говорять у Veteranius.

Група складатиметься з 30 людей. Навчатимуть досвідчені інструктори-волонтери: керівник Академії Cisco в НУ "Львівська політехніка" Orest Kostiv та інструктор академії Cisco в НаУКМА Ярослав Вознюк.

Фішками даного курсу є те, що після його проходження, ветерана/ку не кидають, а супроводжують та допомагають знайти постійну роботу, надають можливість вивчати англійську мову, а також можливість роботи з психологом.

«Ми вперше запускаємо такий проєкт спільно з Cisco, але той, хто пройде вдало всі курси, сам стане інструктором. Цей курс відбуватиметься під патронатом Міністерства у справах ветеранів, де зацікавлені у спеціалістах із знаннями, які надає цей курс. Після його успішного завершення - високі шанси на працевлаштування у Мінветі», - говорять у Veteranius.


Набір у групу відбуватиметьсядо 4 грудня.

Початок - 14 грудня,

Тривалість навчання- три місяці, онлайн.

Податися https://bit.ly/VetraniusCiscoNetworkingAcademy

Новина від: Veteranius

Написати організаторам


Оцінити можливість


Коментарі

Олег

- 09.12.2020 -

Новина вже неактуальна. Форма реєстрації недоступна.