Програма менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок рівний рівному

Можливість для реалізації ідей для ветеранів/-ок з Донецької, Луганської (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровської, Житомирської областей.

July 20, 2020

Ви учасник чи учасниця бойових дій з Донецької, Луганської (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровської, Житомирської, областей? У вас є ідея проєкту, або план професійної реалізації? Чи може задум по покращенню життя у своїй громаді, але потребуєте консультацій з конкретних питань і підтримки у реалізації своїх ідей? Тоді запрошуємо вас до програми з менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок!

Ми пропонуємо тісну взаємодію з індивідуальним консультантом чи консультанткою з нашої команди менторів, що складається з учасників збройного конфлікту, які водночас є фахівцями в бізнесі, юриспруденції, менеджменті, освітніх та громадських проєктах.

Запрошуємо вас до трьохмісячного інтенсиву, під час якого ви зможете максимально вдосконалити свої ідеї та проєкти, отримаєте повну підтримку з ключових питань реалізації своїх задумів, зворотній зв’язок на всіх етапах проєкту та професійні рекомендації. Ви зможете розширити професійне коло контактів, отримати новий досвід та знання і врешті подати свій проєкт на Ідеатон, що відбудеться наприкінці програми. На Ідеатоні найкращі пропозиції зможуть отримати фінансування.

Тож, якщо ви знаходитесь на початку нової кар’єри і потребуєте підтримки, маєте перші досягнення і напрацювання проєктних ідей,але потребуєте консультацій і обміну досвідом, хочете розширити коло однодумців і відшукати нові ідеї та бачення – не вагайтесь і реєструйтесь:

https://bit.ly/307chHS

Будемо вдячні за поширення цієї інформації, адже, можливо, завдяки вашому репосту, хтось з ваших друзів чи подруг зможе відшукати нові можливості для реалізації власних ідей.

У разі питань пишіть нам на пошту.

---

Програма менторської підтримки ветеранів та ветеранок втілюється в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

Програма менторської підтримки для ветеранів рівний-рівному шукає консультанта/-тку

Програма ООН із відновлення і розбудови миру запускає пілотну програму менторської підтримки для ветеранів рівний-рівному, у якій візьмуть участь 6 менторів і 18-30 протеже – учасників/учасниць АТО/ООС.