Програма для стажувань ветеранів-підприємців в США

Міністерство ветеранів запрошує ветеранів/ок взяти участь в програмі стажувань для підприємців у США.

August 18, 2020

Міністерство ветеранів запрошує ветеранів/ок взяти участь в програмі стажувань для підприємців у США - Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE).

Програма передбачає:

- місячне стажування у США, організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників, у бізнес-структурах, неприбуткових організаціях, бізнес-акселераторах, урядових офісах економічного розвитку, тощо.

- доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, які зміцнять лідерські та технічні можливості учасників за допомогою інтерактивних та персоналізованих проектів.

- налагодження партнерств між американцями та українцями, які зацікавлені в економічному розвитку.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України та постійне проживання на території України;

- вік 21-40 років;

- володіння англійською мовою на розмовному рівні;

- відповідний досвід та спрямованість на продовження кар’єри у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, соціальних мереж, регіонального економічного розвитку та/або технологій;

За умови успішного проходження конкурсного відбору на програму, усі витрати на участь, пов’язані з перебуванням, проживанням та стажуванням, покриває програма.

- Кінцевий термін подачі заявок: 1 вересня, 2020 року.

- Ветерани/ки, люди з інвалідністю, представники малих територіальних громад та національних меншин заохочуються до участі, оскільки підтримка представництва цих спільнот у приватному секторі є вагомою умовою для сталого економічного розвитку країни.


Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBLPIE) – це програма для молодих українських підприємців, які мають за мету розвиток сфер бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного зростання, технологій, тощо.

Програма UBL PIE передбачає місячне стажування у США, організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників, у бізнес-структурах, неприбуткових організаціях, бізнес-акселераторах, урядових офісах економічного розвитку, тощо. Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, які зміцнять їхні лідерські та технічні можливості за допомогою інтерактивних та персоналізованих проектів, а також допоможуть побудувати тривалі професійні відносини між американцями та українцями, що поділяють спільний інтерес у сприянні економічному розвитку.

Програма спонсорується урядом США. За умови успішного проходження конкурсного відбору на програму, усі витрати на участь, пов'язані з перельотом, перебуванням, проживанням та стажуванням, покриває програма.

Цілі програми

  • Покращити знання та можливості молодих підприємців, інноваторів та експертів у сфері бізнесу з різних спільнот та громад України, аби утілити у життя їхній потенціал, як лідерів та рушіїв економічного розвитку та інновацій у регіонах України;
  • Створити динамічну, ініціативну та міцну спільноту українських підприємців, інноваторів та експертів у сфері бізнесу;
  • Утворити партнерства між американськими та українськими компаніями, підприємствами та бізнесами;
  • Сприяти взаємопорозумінню та стійким зв’язкам між громадянами Ураїни та США.

Аплікаційна форма.

Деталі.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

У Дніпрі запускають курси підприємців

Мешканців міста Дніпро запрошують долучитися до «Програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС».

Ветерани-підприємці: «Ми хочемо, щоб Made in Ukraine звучало гордо»

Частіше за все, прийшовши в бізнес, ветерани керуються простим розумінням: «Якщо ти вижив на війні, не побоявся на неї потрапити, – чого боятися в цивільному житті? Максимальний ризик, якщо ти все зробиш по-закону, – це те, що справа не піде і «влетиш» на гроші».