Онлайн-діалог для ветеранів про роботу у сфері охорони та безпеки

Якщо ви ветеран і після повернення з війни бачите себе у сфері охорони та безпеки, то саме для вас онлайн-діалог “Роботодавці & ветерани: battle or cooperation”

20 січня 2021 р.

Якщо ви ветеран і після повернення з війни бачите себе у сфері охорони та безпеки, то саме для вас онлайн-діалог “Роботодавці & ветерани: battle or cooperation”. Тут ви дізнаєтеся більше про можливості працевлаштування, щоб перехід у цю сферу був легким.

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» запрошує вас на п’ятий ефірі з Антоном Колумбетом, ветераном, співзасновником КП «Муніципальна Варта Києва», та Константином Федичевим, колишнім військовослужбовцем, ветераном, який має досвід роботи в охоронному холдингу, де говоритимуть про те, як ветерану працевлаштуватися в сферу охорони та безпеки.

В прямому ефірі можна буде поставити свої запитання до спікерів, ближче познайомитися з ринком праці в сфері охорони та безпеки, рівнем зарплат у галузі, вимогами до кандидатів, та як “зайти” в професію.

«Буде відверто та цікаво, адже наша мета — зробити ветеранів та роботодавців ближчими», - говорять організатори.

  • онлайн-діалог пройде 28 січня
  • о 19:00
  • у Zoom

Реєстрація обов’язкова: https://goo.su/3cHf

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» втілюється ГО Центр зайнятості Вільних людей в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Посольства Kоролівства Нідерландів.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі