МОМ все ще дає гранти ветеранам до 1000 євро

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

January 20, 2020

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Ветеранки та ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники та учасниці відвідають дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді обладнання для розвитку підприємництва.

Хто може податися?
Демобілізовані ветерани та ветеранки бойових дій на сході України, що мають відповідне посвідчення Учасника бойових дій та мешкають у Львівській, Київській та Дніпропетровській областях.

Покрокова інструкція:
Крок 1. Надішліть анкету Заповнюйте анкету для участі за посиланням або телефонуйте за номером 068 19 11 084

Крок 2.Відвідайте дводенний тренінг Якщо ви пройшли відбір, вам зателефонує представник ГО Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL та запросить вас на тренінг.

Крок 3. Під час тренінгу ви дізнаєтесь, як почати або розширити власну справу, як взаємодіяти з клієнтами, розвивати комунікативні та лідерські якості. Після тренінгу ви можете подати бізнес-план на грант.

Крок 4.Захистіть бізнес-план. Опишіть перспективи розвитку вашого бізнесу. Поясніть, чому саме ваш бізнес треба підтримати. Це допоможе комісії Міжнародної організації з міграції прийняти рішення відносно гранту.

Крок 5.Отримайте грант до 1000 євро Проект надає грант у вигляді оплати обладнання для розвитку підприємництва.

Крок 6. Розширюйте свої знання після отримання обладнання. Продовжуйте спілкуватися з іншими учасниками проекту, відвідуючи інформаційні сесії по комунікаціях, лідерству, менеджменту та інше.

Крок 7.Радьтеся з консультантом Вам нададуть консультанта, який допоможе розробити стратегію розвитку вашої справи. До нього ви можете звернутися з будь-яких питань, які виникають в процесі.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Запрошуємо ветеранів, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, заповнити анкету.

Детальніше про умови участі в проекті можна дізнатися за телефоном гарячої лінії МОМ: 0-800-215-025 (пн — пт з 10:00 до 17:00).

Інформація з сайту Міжнародної організації з міграції.
Коментарі

Лариса May 13, 2020
Хочу начать клининговый бизнес

Пов'язані матеріали

Програма МОМ із самозайнятості: Львівська, Січеславська, Київська області
Програма для старту бізнесів ветеранів та ветеранок у Львівській, Січеславській, Київській областях
АТОвцям Львівщини готові профінансувати підприємницькі проекти

Департамент економічної політики ЛОДА оголошує конкурс інвестиційних проектів для ветеранів АТО