Львівських ветеранів кличуть на школу підприємців

0 голосів
по 28.04.2020

Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС» запрошує ветеранів, які хочуть запустити власну справу (або покращити існуючий бізнес) на безкоштовне навчання в Дніпрі, Житомирі, Львові та Києві.

Учасники Програми навчаться основам планування, маркетингу, фінансам, управлінню персоналом та продажам. По завершенню навчання, кожен розробить бізнес-план власної справи, заручившись допомогою досвідчених викладачів Київської школи економіки та випускників минулих хвиль.

Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів (2 дні на тиждень: 1 день реальних зустрічей та 1 день онлайн-навчання, за винятком Києва, де два дні реальних зустрічей).

Львівський набір триває до 28 квітня. Зареєструватися можна за посиланням.

Навчання проводиться Київською школою економіки спільно з ГО «Спілка Учасників, Ветеранів, Інваліді АТО та бойових дій» за підтримки Фонду родини Загоріїв.
Київською школою економіки вже було проведено шість хвиль навчання для більш ніж 160- ти учасників з Києва, Харкова, Миколаєва та Вінниці.

З будь-якими питаннями або пропозиціями партнерства/інформаційної підтримки можна звертатись до координаторки програми Лії Котяш на електронну адресу [email protected] або за номером +380674347645.


Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

АТОвцям Львівщини готові профінансувати підприємницькі проекти

Департамент економічної політики ЛОДА оголошує конкурс інвестиційних проектів для ветеранів АТО