IT-курс «Розробка WEB-проєктів» для ветеранів в Дніпрі

0 голосів

Бійцям АТО/ООС пропонують навчитися web-програмуванню. IT-курс «Розробка WEB-проєктів» – безкоштовний. Як приєднатися – розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

«Вже не вперше організовуємо безкоштовні курси програмування для учасників АТО/ООС. Все – аби бійці могли здобути перспективну освіту, – зазначили в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації. – Нині за сприяння генерального директора Академії ШАГ Дмитра Корчевського набираємо нову групу на ІТ-курс. Через карантин навчання буде дистанційним. Студенти тренуватимуться працювати в команді, правильно презентувати себе. Найголовніше – здобудуть фах web-розробника. Зможуть створювати зручні та привабливі сайти».

На курси наберуть 18 учасників. Кандидати мають зареєструватися, пройти тестування та співбесіду. Основні критерії – наявність ПК, знання основ інформатики, розвинуте логічне мислення. Обов’язкове посвідчення учасника бойових дій.

Насамкінець студенти здадуть випускні тести та отримають сертифікат про закінчення курсу.

Ціль проєкту – допомогти військовим отримати престижну професію для подальшого працевлаштування.

Деталі за телефоном – 068 679 89 61.

Дата початку навчання стане відома, коли сформують групу.

Написати організаторам


Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

Академія Ветеранів запрошує здобути освіту для роботи в ІТ

Абсолютно безкоштовні курси з тестування, розробки та здобуття інших технічних навичок в Києві.

Ветеранів запрошують опанувати спеціальності STARTUP та QA

НУ «Львівська Політехніка», ГО «Нове суспільство України» та Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій запустив опитування, аби з'ясувати потребу у спеціальностях STARTUP та QA .

Грант для підтримки ветеранів АТО/ООС в Дніпропетровській області

ООН оголошує конкурс грантових заявок, направлений на пілотування проекту місцевої системи підтримки ветеранів АТО/ООС за принципом рівний-рівному у громадах Дніпропетровської області.