Госпітальєри запрошують на вишколи у серпні та вересні

Госпітальєри запрошують охочих на семиденні вишколи парамедиків.

July 26, 2019

Госпітальєри запрошують охочих на вишколи парамедиків.

Наступні два заїзди цього сезону відбудуться 19-25 серпня 2019 року та 23-29 вересня 2019 року

Вишкіл проводять інструктори - парамедики з бойовим досвідом. На учнів чекає навчально-тренувальна програма з безліччю цікавих завдань. Тим, хто проходитиме вишкіл, організатори обіцяють цінні знання про те, як рятувати людей у надзвичайних ситуаціях, а ще - бонус: позитивні емоції, нові друзі та впевненість у власних силах!
⠀⠀⠀⠀⠀
Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді.
Медична освіта не є обов’язковою. Якщо у Вас є травми, хвороби абощо і це не дає на повну виконувати фізичні вправи - повідомте інструкторів заздалегідь.

Проходження вишколу не зобов'язує вас служити на передовій чи вступати в батальйон. Після успішно складених іспитів курсанти отримують "Сертифікат".

Вартість - 2000 гривень (у цю суму включено навчальне обладнання та розхідники, харчування, проживання тощо). Є пільгові (знижка 50%) та безкоштовні місця - це питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Вишкіл триває 7 днів. Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається «Сертифікат» про успішне проходження вишколу.
Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Місце збору: Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Дніпровська, 585 - база МБ Госпітальєри.

Для запису телефонуйте 097 577 97 95 (подруга Багіра) або пишіть у приватні повідомлення сторінки Госпітальєрів.

З собою мати:
- змінну форму та взуття;
- спальник;
- зошит та ручка;
- засоби особистої гігієни;
- рушник;
- тактичні (якщо немає - будівельні) рукавички;

У вартість вишколу входить: триразове харчування, пральна машинка, душ та туалет в приміщенні, опалення житлових кімнат, постільна білизна та інше.


Коментарі