Госпітальєри відкрили запис на осінній вишкіл

0 голосів
по 18.10.2020

Зголоситися пройти вишкіл з надання першої допомоги на базі МБ "Госпітальєри" може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді.

Карантин дистанцією нас від загрози коронавірусу, але водночас радикально міняє усі плани. Тому не втрачайте можливості познайомитись із новими людьми, які навчать вас рятувати себе та найближчих у будь-яких екстремальних ситуаціях, а також стануть вашими добрими друзями на багато років.

Вишкіл відбудеться 19-25 жовтня 2020 року, для подачі заявки просимо заповнити форму.

УВАГА! У зв'язку з загрозою пандемічної хвороби просимо кожного з вас пройти тест на COVID-19 у будь-якій лабораторії. Просимо розраховувати, щоб результати тесту були готовими не більш ніж за день-два до виїзду на тренувальну базу. Дякуємо, що турбуєтесь про здоров'я інструкторів та курсантів!

Контактний телефон: 0971739025 (друг Їжак)

Після закінчення видається "Сертифікат" про успішне проходження вишколу.

Благодійна допомога для роботи вишкільного центру та батальйону "Госпітальєри" - 2500 гривень.

Пройди Госпітальєрський вишкіл. Не важливий вік, на важлива стать, не важлива попередня підготовка – тренуйся разом із нами, щоб бути впевненим: жодна екстремальна ситуація не змусить тебе розгубитись!

Госпітальєри не просто навчають рятувати життя, а й створюють атмосферу, в якій всім комфортно працювати, навчатись та отримувати мотивацію рухатись тільки вперед.

Чекаємо на кожного з вас!

Написати організаторам


Оцінити можливість