Для ветеранів-підприємців Житомирщини є можливість отримати лендинг-сторінку свого бізнесу

0 голосів
по 20.09.2020

Ви з Житомирщини, повернулись з війни і відкрили власну справу? Тоді вам допоможуть запустити сучасний лендінг, який розповість про ваш проєкт світу.

Для цього треба взяти участь у онлайн-тренінгу "КМБ: курс молодого бізнесу", щоб прокачати внутрішні грані, навички та побачити нові можливості для розвитку своєї справи.

До участі у онлайн-тренінгу запрошують ветеранів та ветеранок з Житомира та Житомирської області, які вже запустили (або тільки думають над запуском) свій бізнес. На онлайн тренінгу, що відбудеться в 20-х числах вересня економісти, тренери та підприємці будуть ділитись досвідом та порадами, стосовно відкриття та розвитку бізнесу. Це все відбуватиметься в живому форматі, з гострими питаннями та розглядом важливих для ветеранів проблем.

Реєструйтесь за посиланням, надсилайте запрошення своїм друзям, та підписуйтесь на новини Спілки ветеранів підприємців Житомира, щоб бути в курсі важливих подій.Оцінити можливість

Пов'язані матеріали

У Дніпрі запускають курси підприємців

Мешканців міста Дніпро запрошують долучитися до «Програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС».

Ветерани-підприємці: «Ми хочемо, щоб Made in Ukraine звучало гордо»

Частіше за все, прийшовши в бізнес, ветерани керуються простим розумінням: «Якщо ти вижив на війні, не побоявся на неї потрапити, – чого боятися в цивільному житті? Максимальний ризик, якщо ти все зробиш по-закону, – це те, що справа не піде і «влетиш» на гроші».

Ветеран з Краматорська став Підприємцем року - 2020 Донецької області

Основною метою проведення конкурсу була реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.