Для ветеранів і їхніх рідних проведуть вебінар про контузії

0 голосів
з 05.12.2020 по 05.12.2020

Для ветеранів російсько-української війни, їхніх рідних та знайомих проведуть вебінар про наслідки контузій та як з ними впоратися.

Про це йдеться на сторінці вебінару «Контузія - її наслідки та що з цим робити. Для сімей Ветеранів і тих хто поруч» у Facebook.

Зазначається, що контузії отримує майже кожен третій боєць, який пройшов війну на Донбасі. Захисники часто не звертаються про допомогу, але наслідки цієї важкої травми можуть проявлятися на протязі багатьох років.

«Шостий рік іде війна на Донбасі. Тисячі наших бійців зазнали різних поранень, пройшли лікування і реабілітацію. Про поранених піклуються не тільки медики і найближчі родичі, а й волонтери, усі, хто вважає своїм обов'язком допомогти їм у такій складній ситуації. Водночас бійці, які зазнали контузії, залишилися нібито в тіні. Багато хто дивується: "А що з ними не так? Руки-ноги в чолов'яги на місці, жодного каліцтва не видно. Ну, трусонуло ударною хвилею чи стукнуло чимось по голові, але ж це дрібниці - не поранення і не важка хвороба. Зараз навіть діагнозу такого не ставлять". З перших днів АТО ведеться статистика поранених. А скільки в нас контужених, яка меддопомога їм потрібна, та де вони можуть її отримати?» – наголошують організатори.

Під час вебінару психолог координатор психологічного юніту в ДЗ " Госпіталь ветеранів війни" Лісова Поляна Тетяна Сіренко та лікар-невролог вищої категорії, головна лікарка ДЗ " Госпіталь ветеранів війни" Лісова Поляна Ксенія Возніцина пояснять, що робити рідним та близьким, тих, хто поряд з людьми, які пережили контузію. Як розпізнати симптоми контузії, як допомогти ветерану чи ветеранці пережити симптоми отриманої травми та навчитися піклуватися про своє здоров’я в нових реаліях.


Вебінар відкритий для тих, хто бажає розібратися у темі та навчитися підтримувати людей з контузіями.

Час зустрічі:
Пн. 30 листопада 2020 року о 18:00 - 19:00 (Короткий анонс події та відповіді на ваші запитання)
Сб. 05 грудня 2020 року о 12:00 - 16:00 (Повний курс)

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfMoHyPeni8em.../viewform


Оцінити можливість