Про нас

Про проект

Проект “Без броні - єдина база перевірених ініціатив допомоги ветеранів АТО” був створений у 2015 році. Нашою ідеєю було зібрати на одному ресурсі усі ініціативи, які надають безоплатну допомогу ветеранам АТО і зробити доступним пошук їх за географічним принципом та типом допомоги. Ми опрацювали понад 2000 центрів та організацій допомоги ветеранам, відібравши 945 справді вартих уваги.

Окрім того, у 2015-2016 році ми активно працювали над тим, щоб поширити розуміння необхідності звертатися ветеранам по фахову допомогу психологів.
У 2017 році ми оновили базу, опитавши всі наявні організації ще раз, відкорегувавши дані та забравши з бази ті ініціативи, які більше не функціонували.

У 2019 році ми знову оновлюємо наш проект, роблячи сайт більш функціональним, актуалізуючи інформацію та додаючи проекту інформаційну складову.

Про нас

Ми - це громадська організація “Студена”, створена у 2015 році для прокладання діалогів між різними групами населення. Нашою візією є створення суспільства, де кожній людині безпечно бути собою.

Ми працюємо з темами прав людини і недискримінації, куди входить протидія цькуванню в школі та допомога ветеранам АТО/ООС.

StudenaNGO_1.jpg