Про проект

Про проект

Проект “Без броні - єдина база перевірених ініціатив допомоги ветеранів АТО” був створений у 2015 році. Нашою ідеєю було зібрати на одному ресурсі усі ініціативи, які надають безоплатну допомогу ветеранам АТО і зробити доступним пошук їх за географічним принципом та типом допомоги. Ми опрацювали понад 2000 центрів та організацій допомоги ветеранам, відібравши 945 справді вартих уваги.

Окрім того, у 2015-2016 році ми активно працювали над тим, щоб поширити розуміння необхідності звертатися ветеранам по фахову допомогу психологів.
У 2017 році ми оновили базу, опитавши всі наявні організації ще раз, відкорегувавши дані та забравши з бази ті ініціативи, які більше не функціонували.

У 2019 році ми знову оновлюємо наш проект, роблячи сайт більш функціональним, актуалізуючи інформацію та додаючи проекту інформаційну складову.

Про нас

Ми - це громадська організація “Студена”, створена у 2015 році для прокладання діалогів між різними групами населення. Нашою візією є створення суспільства, де кожній людині безпечно бути собою.

Ми працюємо з темами прав людини і недискримінації, куди входить протидія цькуванню в школі та допомога ветеранам АТО/ООС.

StudenaNGO_1.jpg




Додати коментар


Коментарі

Людмила Олійник

- 20.06.2020 -

Українці дійсно Лицарі та Лицарівни без страху, сумніву та докору. Їх Воля літає на крилах неймовірно прудкої пташки. Інколи легкий докір та здивування . І Злість в Любові до Ближнього. З висоти Свідомості кожного розсипаються наміри на всю широту Обрію Дійсної країни Часу. Держави Гідності. Через мужнє Серце, кришталеву Усмішку, долаючи безліч історично-життєвих капіляр та приток, розливається Справжня Мить Мужності, освітлена Образом Змін ! Чекаємо на Вас, Навчителі ! Дякую за участь у нетворкінгу