Про нас
Про нас

Що таке проект «Без броні»?

«Без броні» — всеукраїнський проект, спрямований на психосоціальну допомогу військовослужбовцям після АТО, а також надання їм кваліфікованої юридичної і психологічної інформаційної підтримки.

Метою проекту є руйнація стереотипів щодо звернення по психологічну допомогу, а також психосоціальна підтримка ветеранів шляхом поширення інформації про успішні приклади самореалізації і досягнень після повернення з АТО.

Наразі наша команда запустила ініціативу, в рамках якої буде зібрано досвід військовослужбовців, які повернулися із зони АТО, після пережитої психотравматичної події.

14 листопада ми розпочали проект «Шлях до себе», в рамках якого учасники бойових дій будуть ділитися своїми історіями про те, як вони повернулися до мирного життя, звернулися до фахівця, як змоги конвертувати набутий досвід і трансформувати його у велику енергію та ресурс для розвитку. Кожен, хто бажає поділитися своїм успіхом після АТО, може додати історію на наш сайт в розділ «Шлях до себе».

Розповісти свою історію ви можете до кінця грудня 2016 року. З січня 2017 кожен зможе відзначити історію, яка найбільше припала йому до душі.

Вам не обов’язково заснувати велику фірму, можна налагодити стосунки зі своєю родиною — головне не боятися поділитися своїм досвідом, який може допомогти побратимам та їх близьким.

Впродовж 2015-2016 років команда наших аналітиків зібрала єдину базу перевірених ініціатив надання психологічної, юридичної, медичної, соціальної та ін. допомоги учасникам АТО. На даний момент на «Без броні» близько 600 таких ініціатив, які ми оформили у вигляді інтерактивних мап, що допоможе вам швидко і легко знайти найближчу службу відповідного характеру в будь-якому населеному пункті.

На сайті вам надано можливість створювати рейтинг ініціатив за якістю послуг, розташуванням та адаптованістю до людей з особливими потребами.

Хочемо також зазначити, що у 2016 «Без броні» вийшов у фінал міжнародного конкурсу «The Bobs» від Deutsche Welle у номінації «Краща соціальна ініціатива в мережі».

Ми відкриті до співпраці, пропозицій та дискусій!

Електронна скринька: studena.ngo@gmail.com

Телефон: 0939568441 — координаторка проекту, голова ГО "Студена" Настя Мельниченко.


Регіональні аналітики проекту:

Закарпатська, Франківська, Чернівецька, Рівненська, Львівська — Наталя Касим, usp.uzh@gmail.com

Тернопілська, Хмельницька, Волинська, Житомирська, м. Київ — Ліля Мусіхіна, 098 596 26 80

Запорізька, Донецька, Харківська, Кіровоградська, Київська — Олександра Сергієнко, 068 448 20 58, 063 421 50 51

Полтавська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Одеська — Ялина Садовнікова, 066 816 66 21

Дніпровська, Херсонська, Миколаївська, Вінницька, Луганська — Оля Полякова, 0939369697


Психолог проекту:

Тетяна Руденко, 0976611040


Піар—відділ:

Олександра Корнієнко, 063 067 92 05