Єдиному держреєстру ветеранів війни — бути

Опубліковано: 21 серп. 2019 р.

Кабінет Міністрів України схвалив положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

Створення цього реєстру Кабмін доручив Міністерству з питань ветеранів.

Рішенням Уряду передбачено, що Реєстр — це єдина державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, захисту і знеособлення інформації про ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Реєстр буде вестися з метою обліку ветеранів, адміністрування їх потреб, реалізації ними пільг та інших соціальних гарантій та координації діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту зазначених осіб.

Нагадаємо, що раніше ГО "Студена" виступила із заявою, у якій назвала створення реєстру найбільшою заслугою Міністерства у справах ветеранів.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Активісти ветеранського руху - проти ліквідації Міністерства у справах ветеранів

Більшість респондентів та респонденток відзначили, що міністерство потрібне та вони підтримують його політику.