У Полтавському музеї ім. Миколи Ярошенка презентували збірку «Молюсь за тебе, Україно». До поетичної збірки увійшли вірші полтавських поетів, які присвятили кожне написане слово українським воїнам та пам'яті захисників, що загинули у зоні проведення антитерористичної операції.

Збірка віршів «Молюсь за тебе, Україно» — результат праці понад 60-ти авторів з різних куточків Полтавщини, які почали працювати над нею ще у 2014 році. Ідея створити збірку зародилася у час, коли серце кожного українця кричало від болю. Кожен з віршів свідчить про безмежну любов до Батьківщини та щиру небайдужість до того, що відбувається в Україні.

Укладач збірки Ганна Грибан розповіла, що на момент початку роботи над збіркою в Україні відбувалися найстрашніші події. «Моє серце калаталось, як і серця тисячі інших людей. Я вважала, що до збірки має потрапити кожен, хто приклав руку до визволення», — додала вона.

Співавтори збірки зазначили, що вірші писалися для тих людей, які досі не розуміють наскільки важко нашим захисникам в АТО і як тяжко їм адаптуватися до нормального життя після повернення додому.