Українські військові, правоохоронці, чиновники, громадські діячі та просто пересічні громадяни долучаються до флешмобу #22PuchupChallenge, задля підтримки ветеранів АТО, котрі борються з посттравматичним синдромом та переживають період адаптації до мирного життя.

Ідея флешмобу прийшла в Україну з США, де були оприлюднені статистичні дані про те, що станом на 2014 рік близько 22-х ветеранів Америки щодня закінчували життя самогубством. І саме з метою підтримки ветеранів був створений флешмоб #22PuchupChallenge.

За правилами флешмобу кожен, хто бере в ньому участь, повинен віджатися 22 рази, зняти це на відео, викласти в соціальні мережі та передати естафету далі.

Головною метою #22PuchupChallenge досягти 22 мільйони віджимань у всьому світі, тобто залучити мільйон учасників. На додачу до цього, учасники флешмобу в США збирають кошти на проведення досліджень у сфері психологічної реабілітації ветеранів. Українці поки перед собою такої мети не сталять – намагаються принаймні привернути увагу суспільства до проблем адаптації ветеранів АТО, оскільки наразі в країні досі не створена єдина державна програма психосоціальної адаптації та реабілітації військових до мирного життя.