21 грудня 2016 року, в рамках реалізації програми по підтримці національного єднання України, до Одеси із столиці прибув святковий потяг Єднання «Труханівська Січ».

Цей агітаційний потяг курсує між столицею, південними та східними областями України. Пасажири цього потягу – волонтери, студенти, школярі, активісти громадських організацій, військові та священики, які є представниками 11 областей України.
Вони подорожують по країні з метою пропагування національної єдності та української культури, вшанування Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів в ході проведення антитерористичної операції. Потяг вже побував у таких містах: Сміла, Дніпро, Запоріжжя, Волноваха, Маріуполь, Бердянськ, Генічеськ, Херсон та Миколаїв. Одеса – кінцева зупинка перед поверненням до столиці.

Делегація потягу передала одеситам Священний Віфлеємський вогонь, відвідала історичні місця Одеси, поклала квіти до закладеного каменю, де буде споруджений пам’ятник загиблим воїнам-землякам в АТО. Гості вшанували їх світлу пам’ять та помолились за єдність країни. Також відвідали багатоцільовий корабель Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Гетьман Сагайдачний», меморіал Невідомому матросові на Алеї Слави та поспілкувались із студентами, курсантами, учнями навчальних закладів міста. Учасники потягу передали для дітей, чиї батьки загинули в АТО, запрошення та білети на новорічну ялинку в Києві.