Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко під час виступу на прес-конференції, присвяченій завершенню першого етапу проекту.

Проект «За ветеранів до влади!» (За ВДВ!) має на меті залучення ветеранів АТО до органів державної влади та державних інституцій для їх подальшої підготовки до державної служби.

За словами Бондаренка, наразі до держслужби в Києві підготовано 40 студентів, при чому 20 із них вже пройшли стажування в департаментах та управліннях Київської міської державної адміністрації.

«Пів року ми готували професійних, надійних і чесних майбутніх держслужбовців», — повідомляють організатори проекту на сторінці заходу в Facebook.

«Місто дійсно зацікавлено в навчанні та працевлаштуванні колишніх бійців АТО. І ті, хто прийде до нас працювати, мають сумлінно виконувати свій вже цивільний обов’язок», — зауважив керівник апарату КМДА.

У майбутньому місто планує зробити кілька кроків щодо розширення цього проекту: введення певних спецкурсів, можливість стажування в різних підрозділах, залучення центрів підвищення кваліфікації держслужбовців та збільшення терміну стажування. Такий підхід дасть можливість майбутнім держслужбовцям отримати комплексне уявлення про роботу державного механізму.

«Ми говоримо про ветеранів, які зі зброєю в руках захищали нашу країну. Тому ми маємо докласти всіх зусиль, аби адаптувати їх до мирного життя та дати їм відчути, що влада – це й вони також. Ми маємо домогтися того, аби до влади прийшла “нова кров”, яка зможе змінити систему на краще», – наголосив Бондаренко.

Проект «За ветеранів до влади» ініційовано ГО «STUDENA», в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).