Міністерство у справах ветеранів об'єднали із МінТОТ

Опубліковано: 30 серп. 2019 р.

Попри обіцянку В. Зеленського зберегти Міністерство у справах ветеранів, проте саме міністерство об'єднали із Міністерством тимчасово окупованих територій.

Ірина Фріз, народнна депутатка фракції "Європейська солідарність", під час засідання Верховної ради заявила.

"Ви сказали на міжнародному форумі, що буде збережено Міністерство у справах ветеранів. Тоді не йшлося жодної мови про те, що Міністерство у справах ветеранів будуть об'єднувати з Міністерством з тимчасово окупованих територій. Це неприпустима річ. І замість довіри, яку ви тиждень тому отримали від ветеранської спільноти, ви можете отримати зовсім іншу реакцію, і вже маєте її, і ви про неї знаєте. Ветерани не підтримують об’єднання. Я, як перший міністр у справах ветеранів, не підтримую це об’єднання, тому що це кардинально різні речі. Тому що функціонал Міністерства у справах ветеранів має зовсім інші завдання і місію, на відміну від Міністерства з тимчасово окупованих територій", - сказала Фріз.

Вона закликала ухвалити ще одне політичне рішення і залишити Міністерство у справах ветеранів самостійним, а не поєднуючи їх з Міністерством з тимчасово окупованих територій.

"Тому що це призведе насправді до нівелювання ветеранів. Як би це не видавалось зараз неможливим, саме це і відбудеться. Не можна поєднувати ветеранів, тому що там зовсім інша державна політика має формуватися, на відміну від державної політики по відношенню до громадян, які перебувають сьогодні на тимчасово окупованих територіях", - додала Фріз.

Вона також закликала зберегти Міністерство у справах ветеранів самостійним, без об’єднання.

"Сподіваюсь на вашу політичну волю зараз в залі парламенту. Так само, як і в залі міжнародного форуму ветеранів, де вони вам плескали за те, що ви зберегли міністерство. Дотримайтесь цього слова", - завершила Фріз.


Додати коментар


Коментарі

Лобов Юрий Анатольевич

- 9 вер. 2019 р. -

Поддерживаю.И так нарушено много конституционных прав.Теперь их хотят разрулить и уменьшить.Ганьба.

Олег

- 25 вер. 2019 р. -

Об'єднання міністерств це повна дурня

Валентин Данюк

- 2 жовт. 2019 р. -

Підтримую об'єднання...
Досить цих міністерств...
В нас їх і так забагато!
А зекономлені гроші на утримання міністерства направити , наприклад, на оздоровлення ветеранів АТО!!!