Ветеранів запрошують на діалог з працедавцями

Семінар в рамках всеукраїнського проєкту відбудеться в Івано-Франківську 21-23 жовтня. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей.

“Проєкт надасть Вам можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців”, – анонсують організатори.

Участь у проєкті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покривають організатори.

Розклад подій проєкту в м. Івано-Франківськ:

21 жовтня – відкриття проєкту, сесія для ветеранів «Комунікація з роботодавцями під час працевлаштування»;

22 жовтня – сесія для ветеранів «Особливості працевлаштування, джерела пошуку работи»;

23 жовтня – сесія для ветеранів, спілкування ветеранів і роботодавців.

На один із «проєктних» днів заплановано цікаву новину – навчання учасників заходу фінансової грамотності під час бізнес-гри Cash Flow.

Семінар реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Реєстрація за посиланням.

За додатковою інформацією пропонують звертатися на електронну адресу: info.familyato@gmail.com або за телефоном 095-540-99-42.


Оцінити можливість